Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj przeglądarkę, aby poprawnie przeglądać tę stronę.

Zaktualizuj teraz przeglądarkę.

FAQ


Jackpot.pl to salon gier online, w którym można grać za darmo na slotach i w różne gry losowe. Wciąż dodajemy nowe gry. Możesz nawet grać o 3 różne Jackpoty. Możesz z łatwością zarejestrować się, odwiedzając naszą stronę powitalną i wpisując wybraną nazwę użytkownika w sekcji „Wybierz Swoją Nazwę Użytkownika”. Następnie podaj prawidłowy adres e-mail oraz dowolne hasło i będziesz gotowy do gry. Możesz również się zalogować za pomocą swojego konta w portalu społecznościowym, uzyskując dodatkowe żetony przy każdym logowaniu. W tym celu kliknij ikonę konta w portalu społecznościowym położoną w prawym, górnym rogu ekranu w sekcji „Jesteś już graczem?”.

Zaraz po zalogowaniu się na naszej stronie automatycznie znajdziesz się na głównej stronie z grami. Tam znajdziesz duży wybór gier kasynowych, a zwłaszcza slotów. Podczas gry nie tylko masz szansę zdobyć żetony, ale również punkty doświadczenia (XP). W prawym górnym rogu ekranu w sekcji „KONTO” możesz sprawdzić ilość zebranych żetonów. Tam sprawdzisz też saldo żetonów. Tuż nad liczbą żetonów znajduje się pasek PD (punktów doświaczenia), który pokazuje, ile jeszcze Ci zostało do zdobycia kolejnego poziomu. Tuż nad paskiem PD możesz zobaczyć swój aktualny poziom. Wraz z postępem punktów XP powiększa się też zielony kolor na pasku.

Żetony możesz wygrywać w każdej rundzie każdej gry. Wybierz, ile żetonów chcesz postawić, a przy odrobinie szczęścia, dzięki wybranym liniom wygranych może nawet zdobędziesz „Wielką wygraną”, a nawet „Mega wygraną” lub jeden z naszych trzech jackpotów. Żetony zasilają konto po każdej wygranej. Jest jeszcze więcej sposobów na zdobycie żetonów:

Logowanie przez portal społecznościowy
Najprostszym sposobem na zdobycie żetonów jest logowanie do salonu gier Jackpot.pl przez swój profil w portalu społecznościowym. Dzięki temu zgarniesz darmowe żetony oraz jeszcze łatwiej połączysz się ze swoimi znajomymi. A przy okazji: po każdym logowaniu przez portal społecznościowy zdobywasz dzienną dodatkową premię w postaci darmowych żetonów – świetna wiadomość, prawda?

Magiczne Koło Premii
Magiczną premię możesz odbierać co dwie godziny, kręcąc Magicznym Kołem Premii, które znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu. Licznik „Następna premia” znajdujący się tuż pod kołem wskazuje, kiedy można ponownie zakręcić kołem. Możesz tam sprawdzić czas pozostały do kolejnej rundy Magicznego Koła Premii i to, kiedy możesz zdobyć więcej żetonów.

Premia za codzienne logowanie
Loguj się do salonu gier Jackpot.pl codziennie, a otrzymasz premię za logowanie. Żetony bezpośrednio zasilą Twoje konto. Wskazówka: logując się za pomocą platformy społecznościowej, dodatkowo zwiększasz swoją premię za logowanie, ponieważ otrzymujesz także dodatkowe żetony za każde logowanie przez platformę społecznościową.

Jackpoty
W naszym salonie gier masz szansę zgarnąć serię jackpotów ORAZ wygrać całą masę żetonów!

Najważniejszym jackpotem jest TWÓJ jackpot. Kliknij „MyJackpot” w środkowym dolnym rogu ekranu, aby otworzyć osobistego jackpota. Dodatkowo możesz trafić jackpoty w oferowanych przez nas grach! Aby sprawdzić, w jakich grach można trafić jackpota, wystarczy poszukać sumy jackpota, wyświetlonej na ikonie samego slota (tj. tej widocznej na stronie głównej).

Zakup żetonów
W prawym górnym rogu strony znajdziesz przegląd Twojego salda żetonów. Kliknij wielką monetę żetonu o nazwie „Sklep”, aby kupić żetony w naszym sklepie. Raz na 24 godziny można także odebrać w sklepie „Darmową premię sklepową”. Wchodząc do naszego sklepu, znajdziesz pakiety pełne żetonów. Im więcej kupisz, tym większy rabat otrzymasz na zakup żetonów. Kliknięcie przycisk „Kup teraz” spowoduje przejście do kasy, gdzie możesz wybrać preferowany sposób płatności. Następnie przejdziesz krok po kroku przez proces płatności, a żetony bezpośrednio zasilą Twoje saldo. Bułka z masłem, prawda?!

Oglądanie filmów
Zużyłeś żetony szybciej, niż planowałeś? Możesz wtedy uzupełnić swoje saldo żetonów, oglądając krótki film. Wystarczy kliknąć przycisk „Obejrzyj wideo” znajdujący się w prawej części ekranu (trzeci od góry). Poświęć trochę czasu na oglądanie filmów, aby dodać żetony do Twojego salda. Ważne: musisz obejrzeć cały film do samego końca, aby żetony zasiliły Twoje saldo.

Zapraszanie znajomych
Gra w gronie znajomych zawsze jest fajniejsza. Dlatego nagradzamy każde zaproszenie znajomej osoby premiowymi żetonami. Ale to nie wszystko: otrzymujesz dodatkowe żetony za każde zaproszenie, plus kolejną premię, jeśli Twój znajomy przyjmie zaproszenie. Możesz wyszukiwać i zapraszać znajomych, klikając „KONTO” obok zdjęcia profilowego, a następnie klikając „Społeczność”.

Więcej
Śledź nas w mediach społecznościowych, aby nie przegapić żadnych wydarzeń.

Po każdej rundzie w każdej grze/każdym slocie zwiększysz sumę osobistego jackpota! A przy pomocy codziennych szczęśliwych numerów oraz Koła Szczęścia MyJackpot masz szansę go trafić. Więcej informacji możesz znaleźć, otwierając portal „MyJackpot”, klikając sumę „MyJackpot” znajdującą się w dolnym środkowym rogu ekranu. Aby wygrać jackpoty w grze, wystarczy postawić minimalny zakład w danym jackpocie. Jeśli postawisz większą stawkę jackpota niż wymaganą, Twoje szanse na wygraną jackpota również WZROSNĄ!

A jak dokładnie wygrywać? Jak tylko postawisz minimalny zakład na danego jackpota, w każdej rundzie masz szansę na włączenie Koła Jackpota. Dzięki tej opcji możesz trafić całego lub tylko część jackpota! Koło Jackpota NIE zmniejsza ani nie zmniejsza szansy na wygranie całej puli, ale raczej zapewnia Ci szansę na zgarnięcie fantastycznych wygranych w postaci żetonów!

Gdy znajdziesz się na etapie poziomu Turbo, zobaczysz, że podczas gry na slotach Twój pasek PD zapełnia się dwukrotnie szybciej, co oznacza, że możesz ukończyć dany poziom dwa razy szybciej.

Magiczna Premia (Koło) to nasze koło żetonów bonusowych, które można obracać raz na dwie godziny. Możesz je znaleźć w lewym dolnym rogu strony głównej.

Z przyjemnością wyjaśnimy, w jaki sposób można włączyć i wyłączyć funkcję Turbo Spin.
- Upewnij się, że wyłączono funkcję automatycznych obrotów, znajdującą się w prawie każdym slocie obok przycisku Spin
- Następnie kliknij menu opcji odpowiedniego slota lub kliknij symbol Turbo (w zależności od producenta, jest to królik lub strzałka) bezpośrednio w slocie

Możesz go zmienić w górnej części ekranu w zakładce „Konto” i „Dane osobowe”.

Z powodu niewłaściwego użycia ta funkcja jest obecnie wyłączona. Postaramy się znaleźć sposób, aby zapobiec jej nadużyciom i upewnić się, że istnieje możliwość weryfikacji urodzin, aby móc podarować Ci na urodziny wszystkie żetony.

Na biuletyn można zapisać się, przechodząc do sekcji „Konto”, a następnie klikając „Dane osobowe”, gdzie znajdziesz opcję zapisu.

Jokery można wykorzystać w wielu miejscach, na przykład w grach ze wskazaną opcją Jackpot Joker lub w funkcji Skarb Fortuny, gdzie użyjesz ich do zmiany zadań.

Funkcja wideo znajduje się bezpośrednio w zadaniach wymagających oglądania filmów lub po prawej stronie na pasku menu.

Odśwież przeglądarkę i/lub sprawdź opcje płatności.

odśwież przeglądarkę i w razie konieczności wyczyść pliki cookie i pamięć podręczną.

Aby zacząć grać w sloty, wystarczy kliknąć dowolną grę, która otworzy się automatycznie. W każdym slocie jest 5 cylindrów z różnymi symbolami. W zależności od rozmieszczenia tych symboli na cylindrach po zatrzymaniu, wygrywasz lub tracisz żetony. Te układy nazywane są Liniami wygranych. W lewym dolnym rogu określasz, o ile linii chcesz grać. Różne rodzaje slotów oferują różne ilości linii wygranych, które można rozegrać. Im więcej linii wygranych wybierzesz, tym więcej żetonów stawiasz. Tuż obok przycisku, który pozwala na wybór linii wygranych, możesz wybrać, ile żetonów chcesz postawić na każdą z linii. Te dwa ustawienia łącznie określają liczbę żetonów stawianych w każdej rundzie. Tę ilość można dostosowywać w każdej rozgrywanej rundzie. Możesz również bezpośrednio ustawić maksymalną liczbę żetonów – w tym celu kliknij przycisk „MAKS. ZAKŁAD”. Wszystkie wygrane liczą się od lewej do prawej na sąsiadujących ze sobą cylindrach. Dokładne zasady darmowych rund, symbol rozrzutu (Scatter) i symbole premiowe oraz liczba linii wygranych są podane w szczegółach tabeli wypłat każdego slota. Poniżej przedstawiamy garść informacji ogólnych:

Symbol rozrzutu (Scatter)
Symbol rozrzutu (Scatter) może pojawić się w dowolnym miejscu na cylindrach. W zależności od gry możesz wygrać określoną liczbę darmowych rund dzięki określonej liczbie symboli rozrzutu. W niektórych przypadkach jest również ważne, na których cylindrach pojawiają się te symbole (na przykład 9 symboli rozrzutu na cylindrach od 2 do 4). Aby dowiedzieć się, jakie warunki muszą być spełnione dla danego typu wygranej, kliknij symbol „i” w lewym dolnym rogu automatu. Chociaż wszystkie symbole liczą się wyłącznie w prawidłowej kolejności na liniach wygranych, symbole rozrzutu mogą wygrywać również na innych cylindrach.

Linie wygranych
Na początku gry określasz, o ile możliwych linii wygranych chcesz grać i ile żetonów chcesz postawić. Liczy się tylko najwyższa wygrana w danej linii. Jeśli na jedną linię przypada wiele wygranych, sumuje się je. Wygrana jest dopisywana do salda, gdy tylko zostanie zaakceptowana lub zakończy się opcja stawiania.

Symbol premii
Symbole premiowe mogą uruchomić darmowe rundy, a nawet specjalne wygrane. W tym celu określona liczba symboli premiowych musi pojawić się na bębnach w tym samym czasie. Aby sprawdzić, które symbole faktycznie są symbolami premiowymi, ile symboli premiowych potrzeba do wygranej, oraz aby zobaczyć opisy innych specjalnych funkcji, sprawdź tabelę wypłat każdego pojedynczego slota.

Wild Symbol
Symbolem Wild jest joker, który pojawia się w większości slotów. Jako joker, symbol Wild charakteryzuje większość pozostałych symboli w grze, a wraz z nim kończy się cała masa wygrywających kombinacji. Jedynym symbolem, którego joker zazwyczaj nie może reprezentować, jest symbol premii. Sprawdź sekcję pomocy w danej grze, aby dowiedzieć się, który symbol jest symbolem Wild dla danej gry i które inne symbole może przedstawiać.

Zakłady
W niektórych slotach można postawić wygraną. Możesz odebrać wygraną lub zdecydować, że chcesz ją postawić, dzięki czemu możesz zgarnąć jeszcze więcej żetonów – ale też je przegrać. Po wygraniu naciśnij przycisk „POSTAW”, jeśli chcesz postawić swoją wygraną. Aby podwoić swoją wygraną, wybierz kolor karty — czerwony lub czarny. Jeśli wybór jest prawidłowy, wygrana podwoi się. Jeśli wybierzesz prawidłowy symbol karty (kier, karo, pik, trefl) możesz nawet czterokrotnie zwiększyć swoje wygrane. Możesz stawiać swoją wygraną do 5 razy z rzędu.

Darmowe rundy
Darmowe rundy mogą być uruchomione wtedy, gdy co najmniej trzy symbole premiowe pojawią się na ekranie. Podczas darmowych rund można wygrać tyle samo, co podczas normalnych obrotów, a liczba linii i zakład na linię pozostają takie same jak w przypadku uruchomienia darmowych rund. Symbole, które uruchamiają darmowe rundy i ich liczbę, a także szczegółowe informacje na temat innych specjalnych funkcji można znaleźć, klikając przycisk informacji „i” (lub odpowiednią tabelę wypłat) w lewym dolnym rogu.

Czy masz więcej pytań? Czy masz jeszcze jakieś problemy z grami lub zakupem żetonów? W przypadku problemów technicznych wystarczy kliknąć „Nota prawna”, która znajduje się w dolnej części strony internetowej. Gdy już przejdziesz do tej sekcji, wystarczy nacisnąć przycisk „ZGŁOŚ PROBLEM TECHNICZNY” i postępować zgodnie z instrukcjami. Chętnie razem z tobą poszukamy rozwiązania!

Uwaga: Zakłócenia/ brak połączenia z Internetem unieważniają wszystkie wygrane i gry
Co poniedziałek prowadzimy prace serwisowe od 9:00 do 12:00. Prace mogą obejmować importowanie nowych gier do salonu gier lub funkcji lub nawet polegać na wprowadzaniu ulepszeń podwyższających komfort gry. Podczas prac konserwacyjnych często mogą występować rozłączenia lub przestoje. Jeśli nie możesz wejść na portal, wtedy również wyświetli się nasza strona serwisowa. Spróbuj zagrać ponownie później. Bardzo dziękujemy za zrozumienie!

Jeżeli Mnożnik płatności jest aktywny, żetony otrzymane przy zakupie zostaną pomnożone!
UWAGA: Należy pamiętać, że premia jest już wliczona do kwoty wyświetlanej dla wszystkich ofert i okazji.
Po dokonaniu zakupu żetonów nie są one już dalej pomnażane!

Kupon można zrealizować w sklepie z żetonami.

Aby się wylogować, przewiń do ostatniej opcji pasek menu po prawej stronie ekranu.

Niestety z dotychczasowej funkcji umożliwiającej graczom wysyłanie żetonów do znajomych korzystano wielokrotnie w nieuczciwy sposób. To było niesprawiedliwe w stosunku do społeczności graczy na naszej stronie i od tamtego czasu funkcja ta została na stałe wyłączona.

Możesz postawić jokera, a następnie masz dokładnie 50 obrotów, aby wygrać Joker Jackpota, niezależnie od stawki w rundzie.

Możesz to zrobić w sekcji „Konto” i „Dane osobowe”.

Przejdź do menu po prawej stronie ekranu głównego i najedź kursorem na USTAWIENIA. Tam możesz zmienić te opcje jak i wiele innych.

Jeśli nie widzisz odpowiednich wygranych lub zdobytego jackpota, istnieje kika rozwiązań tego problemu:

- Odśwież przeglądarkę oraz naszą stronę
- Wyczyść ciasteczka i pamięć podręczną
- W razie konieczności zacznij korzystać z nowej przeglądarki
- Jeśli to nie rozwiąże problemu, prosimy o kontakt z naszym zespołem wsparcia.

Zbierając szczęśliwe numery, masz możliwość zdobycia puli MyJackpot za każdym razem, gdy na Kole Szczęścia pojawi się 6 właściwych numerów. Dalsze informacje znajdują się w sekcji pomocy odpowiedniej funkcji.

Możesz to zrobić, przechodząc do sekcji „Konto” i wprowadzając zmiany w zakładce „Dane osobowe”.

Po najechaniu kursorem myszy nad danym zadaniem wyświetla się liczba gwiazdek do zdobycia.

Na naszej stronie głównej kliknij „Wszystkie gry”. Gry można następnie posortować według producentów.

Jeśli nie jesteś w stanie wczytać slotów, istnieje kika rozwiązań tego problemu:

- Odśwież przeglądarkę oraz naszą stronę
- Wyczyść ciasteczka i pamięć podręczną
- W razie konieczności zacznij korzystać z nowej przeglądarki
- Jeśli to nie rozwiąże problemu, prosimy o kontakt z naszym zespołem wsparcia.

Na naszej stronie głównej salonu gier zawsze widnieje mały zegar pokazujący dokładnie, ile czasu pozostało do końca wydarzenia.

Ten symbol oznacza, że jackpot zdobyty przez Ciebie w określonym czasie zwiększy Twoje żetony o dany procent.
Gdy widzisz ten symbol, wiesz, że zarabiasz dwa razy więcej punktów XP w każdej rundzie.
Zawsze gdy włączona jest korzyść, otrzymasz dodatkowe 10% na każde zakupione żetony.
Ten symbol przedstawia punkty lojalnościowe. Zbierz je, aby poprawić swój status lojalnościowy i odblokować dodatkowe korzyści.

Premium to wyjątkowa funkcja na naszej stronie. Każdy gracz premium otrzymuje o 25% więcej darmowych żetonów, logując się codziennie, po każdym zakręceniu naszym Magicznym Kołem Premii i za każdym razem, gdy awansuje do kolejnych poziomów. Cóż można powiedzieć... naprawdę warto! Mówiąc krótko, funkcja premium nagradza wysiłki graczy i sprawia, że rozrywka jest o wiele większa!

Gry losowe


Masz ochotę poczuć prawdziwą atmosferę kasyna online, nie opuszczając jednak swoich przytulnych czterech ścian? Na stronie Jackpot.pl znajdziesz odpowiedni wybór spośród ponad 80 darmowych gier slotowych. Niezależnie od tego, czy będzie to gra Ramses Book, Roman Legion Extreme, czy choćby Sticky Diamonds – znajdziesz tutaj naprawdę różnorodne gry kasynowe najlepszej jakości. Gry losowe są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich i oferują fantastyczną rozrywkę. Znajdź odpowiednie dla siebie gry i zagraj ze znajomymi w naszym darmowym kasynie online. Ta oferta jest przeznaczona wyłącznie dla dorosłych graczy, którzy ukończyli 18 lat.

Gry Jackpot


Nie przegap szansy na wygranie wyjątkowych jackpotów, w czasie Twojej próby stania się żetonowym milionerem. Na Jackpot.pl znajdziesz szeroki wachlarz gier, które zostały stworzone dla zabawy i idealnie nadają się do spędzenia miłych chwil pełnych rozrywki niczym w prawdziwym kasynie online. Aby zagrać, nie potrzebujesz ani grosza, ani nie musisz też pobierać żadnego dodatkowego oprogramowania. Możesz po prostu beztrosko zagrać, a nawet zmierzyć się w rozlicznych turniejach kasyna online ze swoimi znajomymi i cieszyć się grą. Wystarczy tylko zagrać za odpowiednią ilość żetonów i zakręcić bębnami jednej z naszych uznanych gier slotowych. Wypróbuj najlepsze gry slotowe z jackpotem, jakie znajdziesz w naszym kasynie online. Ta oferta jest przeznaczona wyłącznie dla dorosłych graczy, którzy ukończyli 18 lat.

Fantastyczna zabawa


Możesz zagrać w ponad 80 darmowych gier slotowych i co najważniejsze, nie potrzebujesz do tego prawdziwych pieniędzy. Zostań żetonowym milionerem i zagraj wspólnie ze swoimi znajomymi w naszym darmowym kasynie online. To czysta zabawa dla dorosłych – odwiedź salon gier online z codziennymi darmowymi grami i szansą na zdobycie dodatkowych premii w każdej chwili. Oprócz tego, znajdziesz u nas rozrywkę najwyższej jakości. To prawdziwa atmosfera kasyna i świetna zabawa, dostępna całkowicie za darmo. Na naszej stronie do gry nie używa się prawdziwych pieniędzy, dlatego też nie można wygrać tutaj prawdziwej gotówki ani nagród. W zamian za to, otrzymujesz prawdziwą zabawę i rozrywkę przeznaczoną wyłącznie dla osób dorosłych niczym z najlepszego kasyna online. Ta oferta jest przeznaczona wyłącznie dla dorosłych graczy, którzy ukończyli 18 lat.

Gry losowe z jackpotami


Możesz zagrać w ponad 80 darmowych gier slotowych i wypróbować różnorodne strategie gry. Grając w kasynie online Jackpot.pl, chodzi jedynie o rozrywkę w czystej postaci, tutaj gracze nie ryzykują prawdziwych pieniędzy. W zamian za to możesz zostać żetonowym milionerem, zgarnąć wirtualne żetony, znakomicie się bawić i zagrać wspólnie ze swoimi znajomymi. Aby zagrać w darmowym kasynie online Jackpot.pl, nie musisz go pobierać na swoje urządzenie. Rozpoczęcie gry jest bardzo proste, a każda rozgrywka to gwarancja codziennych darmowych gier i rozrywki najwyższej jakości. Dotyczy to zarówno naszych gier z jackpotem, jak również innych gier slotowych w naszym cenionym kasynie online. Ta oferta jest przeznaczona wyłącznie dla dorosłych graczy, którzy ukończyli 18 lat.

Legalny salon gier online


Darmowy i legalny
Odkryj Jackpot.pl, niezawodny i respektowany salon gier online. Odwiedź naszą stronę,
a znajdziesz tu różnorodne premie, pełno fantastycznych ofert w wydarzeniach i ponad 100 legalnych gier.
Wszystkie gry kasynowe w Jackpot.pl są pod ścisłą kontrolą prowadzoną przez organ regulacyjny w zakresie gier losowych, dzięki czemu możesz śmiało grać do woli, bez żadnych obaw.
Zagraj na slotach, gdzie czeka na Ciebie mnóstwo rozrywki!!! Ta oferta jest przeznaczona wyłącznie dla dorosłych graczy, którzy ukończyli 18 lat.
Gry społecznościowe mają przeznaczenie czysto rozrywkowe i nie mają absolutnie żadnego wpływu na przyszłe powodzenie w grze o prawdziwe pieniądze.